У липні місяці відбувся художній пленер для студентів другого і третього курсу кафедри Образотворчого мистецтва. Пленер під назвою «Велика Кісниця очима митців» організував громадський діяч та політик Андрій Федик у рамках проекту «z міста v село», та викладач кафедри Божко Євгенія Михайлівна. Студенти і викладачі отримали дотсатню кількість полотен та фарб, та мали змогу повноцінно попрацювати на пленері, що є невід’ємною складовою художньої освіти, та долучитися до культурного розвитку села Велика Кісниця. У майбутньому там буде створено картинну галерею. Основу для цього було покладено в цьому році саме студентами та викладачами ОДАБА. Також, у вересні буде відкрито виставку художніх робіт, створених на пленері, у фойє головного корпусу Будівельної академії. Радіємо успіхам наших студентів.
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210707_060159-300x225-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210707_102746-300x225-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210708_082805-225x300-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210710_172523-300x225-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210715_143458-300x225-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210715_152952-300x225-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/20210715_154130-300x225-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/FB_IMG_16267917302281558-300x222-1.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2022/04/IMG_20210712_134319_774-300x140-1.jpg)
Учасники пленеру: Божко Євгенія Михайлівна, Спорнік Михайло Васильович, Мельник Аліна, Тяжелова Ольга, Бабенко Катерина, Малишев Михайло, Костенко Марія, Мосієнко Анна, Семенчук Олександра.