3 червня 2023 року.
Сучасні вимоги до професійної підготовки художників потребують впровадження у процесі підготовки компетентнісного підходу, що передбачає підготовку фахівця, який розуміє професійні та життєві завдання, здатного їх розв’язувати та перетворювати соціальне середовище і власну професійну діяльність, застосовуючи раніше отримані знання, творчі вміння та навички.
#Одеська_державна_академія_будівництва_та_архітектури , кафедра образотворчого мистецтва готує таких фахівців. Наші випускники — це майбутнє нашої України.
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/357448558_756763479792869_5423354323082839164_n-1024x768.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/357472192_756763763126174_7085695217615555581_n-1024x768.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/357478437_756763736459510_9192545042034183269_n-1024x768.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/357493255_756764159792801_6172835660163578313_n-1024x768.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/357499793_756763909792826_3266033607201556637_n-1024x768.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/357529634_756763666459517_3490350914895672669_n-1024x768.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/358012206_756763953126155_7749048092648695456_n-1024x768.jpg)