Шість художниць, шість світів, виставка студентської графіки та акварелі в галереї Всесвітнього клубу одеситів (Маразліївська, 7). Її автори — студентки Одеської державної академії будівництва та архітектури (кафедра образотворчого мистецтва). Усі красуні, усі натхненні, сповнені надій на те, що цьому світу потрібне мистецтво. А роботи надзвичайно витончені та якісні. Кожна дівчина чудово пише аквареллю, малює і створює друковану графіку від офортів до ліногравюри.
Анастасія Балійчук мріє мандрувати та писати картини в різних куточках світу. Христина Бонцю з ранніх років не розлучається з олівцем. Тамара Нєдєльська росла в сім’ї, де всі так чи інакше пов’язані з мистецтвом, вибір професії був зумовлений. Марія Святна закохалася в складну, але таку витончену і ніжну техніку, як «суха голка».
— Я закарбовую свою пристрасть «сухою голкою», а слід сміливості залишаю ліногравюрі, — заявляє Єлизавета Чорна.
— Графіка для мене є найкращим способом висловитися, — каже Олександра Шапаєва.
— Вважаю, ми маємо вчитися в природи. Маємо навчитися любити, бачити красу, випромінювати доброту і чистоту. За допомогою плям і ліній робити «завжди» з «зараз», щоб сезонні квіти можна було побачити і завтра, і через три місяці, і через рік.
Текст Галина Мар’їна. Фото Олександра Синельнікова.
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/353824460_662455349259185_6885368193985972966_n-1024x681.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/353836584_662455149259205_3863383614635299972_n-1024x850.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/353839157_662455702592483_9112601041485936235_n-1024x740.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/353850475_662455279259192_8109243980905738580_n-1024x733.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354024389_662455829259137_2023837030700633376_n-766x1024.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354040538_662455622592491_5506861915877579665_n-1024x681.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354040774_662455602592493_1400978025404591447_n-1024x681.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354051950_662455755925811_3660737250417849353_n-1024x672.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354057926_662455242592529_449683174134309184_n-1024x736.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354072709_662455365925850_4676294006556967734_n-1024x711.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354210911_662455409259179_5257011968007638682_n-1024x681.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/354255813_662455255925861_5105429197737368412_n-1024x713.jpg)