На виставці, присвяченій пам’яті Уреньова Валерія Павловича, представлені роботи викладачів кафедри. Усі викладачі діючі члени ОНСХУ, лауреати багатьох конкурсів і премій, учасники міжнародніх конкурсів. Виставка триває до 20 листопада 2023 року.
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394398368_6585545078149818_1360873192908283947_n-1-1024x683.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394453527_6585533208151005_3646123227389032584_n-1024x683.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394535127_6585541248150201_4972910245782723563_n-1024x683.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394575317_6585567284814264_2131979114481379324_n-683x1024.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394668829_6585560981481561_8996583786061525039_n-683x1024.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394673427_6585522844818708_86849421891387713_n-1024x683.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394675837_6585528494818143_3835662569559965014_n-1024x683.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394699940_6585537431483916_8394288815336826606_n-1024x683.jpg)
![](https://om-ogasa.od.ua/wp-content/uploads/2023/10/394760569_6585556521482007_3598314243949901972_n-683x1024.jpg)
На виставці, присвяченій пам’яті Уреньова Валерія Павловича, представлені роботи викладачів кафедри. Усі викладачі діючі члени ОНСХУ, лауреати багатьох конкурсів і премій, учасники міжнародніх конкурсів. Виставка триває до 20 листопада 2023 року.